Akaub
Szeregowy

Co myślicie? (Saksofon)

wt 18 kwie, 2017

Hej!
Zwracam się do was jako do specjalistów z pewnym pytaniem. Mianowicie gram na pianinie, ale mam wielkie marzenie jakim jest nauczenie się także gry na saksofonie i tutaj proszę o waszą opinię- czy będę w stanie sam nauczyć się gry? Co myślicie na ten temat?

konton
Szeregowy

Re: Co myślicie? (Saksofon)

czw 20 kwie, 2017

znam kolege ktory gra juz na saxo od 7 lat jak co to pisz na priv :)

dosyca
Szeregowy

czw 04 maja, 2017

znacie kogos takiego jak Łukasz Dyczko ?

gareto
Szeregowy

ndz 11 cze, 2017

a któż to taki >?

MUszka
Szeregowy

wt 08 sie, 2017

Tez się kiedyś wahałam. Ale znalazłam sposób - na music-concept znalazłam używany saksofon w niezłej cenie i zainwestowalam. Mniejszym kosztem mogłam przekonać się, czy to dla mnie. Sposodało mi się, nauczyłam się gry, dziś gram mam już drugi z kolei instrument na wlasność.

kanga
Szeregowy

ndz 24 wrz, 2017

Mianowicie gram na pianinie, ale mam wielkie marzenie jakim jest nauczenie się także gry na saksofonie i tutaj proszę o waszą opinię- czy będę w stanie sam nauczyć się gry

KarolJot
Szeregowy

czw 05 paź, 2017

No to mamy podobną sytuację! Ja zacząłem grać w zeszłym roku na saksie, a wcześniej ukończyłem dwa stopnie szkoły muzycznej na fortepianie. Ale saks był marzeniem przez cały II stopień i się jednak zdecydowałem. Kupowałem ze sklepu music-concept.pl i tam dobrze doradzili mi w sprawie wyboru instrumentu dla "pół-laika". Powodzenia i nie rezygnuj z pomysłu grania na nowym instrumencie! Pójdzie dobrze :)

trzynaste
Szeregowy

sob 14 paź, 2017

a co myslicie o tym ze np jak ktos nie ma talentu da sie nauczyc grac?

Wróć do „Instrumenty dęte”