Daniel W
Szeregowy

Mini aranżer

śr 26 kwie, 2017

Cześć, chciałem Was prosić o pomoc w znalezieniu odpowiedniego instrumentu. Mam 14 lat i chcę sobie kupić niedrogi aranżer taki, który będzie miał te wszystkie funkcje typu sekwencer, arpeggiator, oczywiście złącze do podpięcia pod kompa, jak by miał jakiś smpler to już by było miodzio. Wiem, że sobie pomyślicie teraz, że żartuję bo wymagania duże a w portfelu pusto. Mam 1000 zł, czy coś nowego kupię z tymi funkcjami?

aleks
Plutonowy

Re: Mini aranżer

śr 26 kwie, 2017

Kasy rzeczywiście niezawile, ale jak byś ciutek mógł jeszcze dołożyć, to byś mógł kupić sobie casio ctk-6200. Mam ten sprzęt i ma na pokładzie wszystko co potrzebne jest do aranżacji i własnych kompozycji.

Daniel W
Szeregowy

śr 26 kwie, 2017

A prosta jest jego obsługa, tzn, czy jest tak poręcznie zarówno przy grze jak i przy robieniu styli?

aleks
Plutonowy

śr 26 kwie, 2017

Spokojnie, nie ma wielkiej filozofii, większość operacji robi się wręcz intuicyjnie, poza tym prawie wszystkie najważniejsze funkcje masz wywalone na pulpicie i nie trzeba się zbytnio grzebać głęboko w menu. To jest mój drugi keyboard jaki miałem i mi jego w pełni rozpracowanie zajęło dwa tygodnie.

Wróć do „Keyboardy”