rumcajs
Szeregowy

czy kupię keyboard za 300 zł

pt 03 mar, 2017

Pytanie do znawców, czy kupię keyboard taki na którym da się grać do 300 zł, taki co był by lepszy od tych biedronkowych?

oliwer
Plutonowy

Re: czy kupię keyboard za 300 zł

pt 03 mar, 2017

Jak stówę dorzucisz to Casio ctk-1150 kupisz. Nie jest to może szczyt techniki, ale lepiej wykonany i lepiej brzmiący od tych marketowych.

rumcajs
Szeregowy

pn 06 mar, 2017

a da radę podłączyć go pod komputer, bo widziałem fajny program do zabawy razem z keyboardem.

oliwer
Plutonowy

pn 06 mar, 2017

O kolego, wymagania to Ty masz. No niestety ten model nie podepniesz pod kompa musi to być keyboard ze złączem usb-midi. Takie modele, to już wydatek ponad 600 zł.

rumcajs
Szeregowy

wt 07 mar, 2017

o kurcze to niedobrze bo bardzo więcej kasy na tę chwilę nie wyciągnę a na tym podłączeniu mi dość mocno zależy.

oliwer
Plutonowy

wt 07 mar, 2017

To może część a nawet całość sobie w kredyt weź. Święta się zbliżają, pewno niedługo tradycyjnie na allegro będzie 0%.

Awatar użytkownika
vizard
Szeregowy

pn 13 mar, 2017

W mojej ocenie warto dołożyć do lepszego sprzętu i wziąć na raty, ew. wypożyczyć od kogoś sprzęt, by potrenować.

rumcajs
Szeregowy

pn 27 mar, 2017

Z pożyczeniem od kogoś to zawsze problem, poza tym nie mam od kogo. Rzeczywiście chyba na raciry będzie najlepiej wziąć. To jaki najtańszy z keyboardów będzie miał podłączenie pod komputer?

paska
Szeregowy

pn 27 mar, 2017

Z budżetowych keyboardów posiadających złącze usb-midi masz ctk-3200. Instrument ten ma dynamiczną klawiaturę, co jest też dość istotnym elementem i ma możliwość nagrywania krótkich sampli.

niekumaty
Szeregowy

śr 29 mar, 2017

Witajcie,
żeby nie otwierać kolejnego tematu z serii co wybrać piszę tutaj.

poszukuje keyboard na prezent na komunie. Budżet jaki mam to 600zł nie chce mocno przekraczać tego budżetu ( powiedzmy jakieś 30 zł na wysyłkę) ponieważ to prezent dla małej dziewczynki, będzie jej to pierwszy instrument i nie mam pewności czy za rok lub dwa nie będzie leżał w koncie zakurzony... Jeżeli dziecko złapie zajawkę to z czasem wymieni się na coś konkretnego ( w sumie to rodzice niech się martwią :D ). Skoro to prezent to niestety używki odpadają z przyczyn oczywistych. Marka nie ma dla mnie znaczenie ważne aby zmieścił się w tym budżecie poratujecie ??? :placze:

aleks
Plutonowy

czw 30 mar, 2017

Kup jej LK127 Casio.
Keyboard ma 5 oktaw, system lekcji, podświetlane klawisze i kosztuje 500 z okładem, tak więc spokojnie z przesyłka zmieścisz się w zakładanym budżecie. Na początek spokojnie jej starczy, a resztę tak jak mówisz, jak się spodoba to niech rodzice w przyszłości się martwią nad zakupem bardziej zaawansowanego instrumentu.

Wróć do „Keyboardy”