instrumenty muzyczne - muzyczny.pl forum
Twoje muzyczne forum :-)

Home recording - karty dźwiękowe, mikrofony studyjne, DJ - jaki mikrofon do home recordingu?

m - Sro 20 Gru, 2006
Temat postu: jaki mikrofon do home recordingu?
jaki jest lepszy mikrofon do home recordingu, pojemnościowy czy dynamiczny? i czym się one różnią jeśli chodzi o JAKOŚĆ nagrywania w domu.
sinner - Sro 20 Gru, 2006

Trzeba zrobic wkoncu porzadek na tym podforum! Testowales opcje szukaj?
sMaD - Sro 20 Gru, 2006
Temat postu: z
pojemnościowy jest lepszy i zawsze będzie lepszy dlaczego to se w google poszukajps. sinner ej jesteś moderatorem i mówisz takie rzeczy że trzeba porządek zrobić, przeszukaj forum pokieruj się doświadczeniem lub wiadomościami z neta i zrobił byś podwieszane tematy w których nie można nic pisać, przydało by się takie coś takie gotowe opisy jak Jaki Mikrofon, jaka karta, jak podłączyć mikser do komputera ten akurat jest itp. wszystko to co się powtarza już enty raz bo faktycznie to jest już irytujące a userom nie chce się szukać forum...

Uwerz mi, ze podjalem juz pewne kroki, daj nam troche czasu, a nie poznasz tego podforum - w pozytywnym znaczeniu tego slowa ;)

Sinnerro De'Moderratorre

Roon - Sro 20 Gru, 2006

Pojemnościowy ma tą zaletę, że jest stosunkwo czulszy. Wyłapuje więcej detali, potrafi zabrzmieć naturalniej. No i nie musisz go za każdym razem trzymać milimetry od ust.
Jeśli nie masz zamiaru go uzywać do nagrywania ORAZ ew. występów na żywo, to bierz pojemnościowy. Przy żywych występach się niestety na niewiele nada, bo zacznie ściągać dźwięk kroków ze sceny etc.
Ale do domu jest w sam raz.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group